ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ БІБЛІОТЕКАРІВ

       15 листопада 2022 року в режимі онлайн відбулося чергове засідання обласного методичного об’єднання бібліотекарів закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області.
       Розпочав засідання голова Ради директорів ЗФПО Чернігівської області Віктор Радченко, який наголосив на тому, що у сучасних умовах бібліотеки мають відігравати роль інформаційно-комп’ютерних центрів, звернув увагу на необхідність переходу на електронні підручники, а також на важливу роль бібліотеки в освітньому процесі.

 

       Голова методичного об’єднання Людмила Ющенко ознайомила учасників з «Рекомендаціями щодо актуалізації бібліотечних фондів у зв'язку зі збройною агресією російської федерації проти України» Міністерства культури та інформаційної політики України, оскільки через повномасштабне вторгнення гостро постало питання наявності у фондах бібліотек не лише російської, а й  російськомовної літератури загалом.
       Також Людмила Олександрівна представила доповідь «Бібліотека – центр підтримки навчального процесу ЗФПО в умовах воєнного стану», зосередивши увагу на пріоритетних напрямах роботи бібліотек ЗФПО як інформаційних центрів.

 

       Віра Макаренко, завідувач бібліотекою Чернігівського кооперативного фахового коледжу, поділилася досвідом організації роботи бібліотеки з метою забезпечення освітнього процесу коледжу в умовах воєнного стану.

 

       Підбиваючи підсумки зустрічі, учасники методичного об’єднання обговорили питання актуалізації національних цінностей в умовах військової агресії російської федерації.
Ірина Скальницька,
провідний бібліотекар

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111