21 лютого 2023 року в онлайн форматі відбулося засідання Обласного методичного об'єднання бібліотекарів закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області. Цього разу на обговорення було винесено питання щодо впровадження автоматизованих бібліотечних інформаційних систем у роботу бібліотек фахової передвищої освіти.
Засідання відкрив голова Ради директорів ЗФПО Чернігівської області Віктор Радченко, який привітав учасників та побажав плідної роботи.
Голова методичного об’єднання Людмила Ющенко ознайомила присутніх з визначеннями понять, які бібліотекарі щодня використовують у своїй професійній діяльності та звернула увагу присутніх на те, що дані визначення прописані у
ДСТУ 7448:2013 «Інформація та документація. Бібліотечно-інформаційна діяльність. Терміни та визначення понять».
![](/media/foto/news/news_20230221_022.jpg)
Тетяна Купрієнко, завідувачка бібліотекою Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, поділилась досвідом роботи з автоматизованою бібліотечною інформаційною системою (АБІС) 1С Бібліотека.
![](/media/foto/news/news_20230221_024.jpg)
Юлія Іллєнко, завідувачка бібліотекою ВСП Фаховий коледж транспорту та комп’ютерних технологій НУ «Чернігівська політехніка», представила доповідь про роботу бібліотеки коледжу та особливості використання АБІС в умовах дистанційного навчання.
![](/media/foto/news/news_20230221_026.jpg)
Заслухавши доповідачів, учасники засідання обговорили проблеми та перспективи впровадження в роботу бібліотек закладів фахової передвищої освіти сучасних автоматизованих інформаційних технологій.
Завершуючи засідання, було підведено підсумки роботи Обласного методичного об'єднання бібліотекарів за 2022-2023 навчальний рік та сплановано роботу на 2023-2024 навчальний рік.
Ірина Скальницька,
провідна бібліотекарка