10 листопада 2023 року в режимі онлайн відбулося засідання Обласного методичного об'єднання бібліотекарів закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області, в якому взяла участь бібліотекар Ніжинського фахового коледжу НУБіП України Ірина Скальницька. На обговорення було винесено питання проєктної діяльності бібліотек.
Традиційно, на початку роботи об’єднання, з вітальним словом до учасників звернувся Голова Ради директорів, Віктор Радченко. Він зазначив, що бібліотеки на сьогодні є не лише книгозбірнями, а ще й інформаційними центрами, а на бібліотекарів покладаються нові функції, тому обізнаність у новітніх автоматизованих технологіях бібліотечної роботи є вимогою часу. Також в обговоренні даного питання взяла участь Голова ОМО бібліотекарів закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області, Людмила Ющенко. Пані Людмила ознайомила присутніх з планом роботи засідання та зробила наголос на актуальності винесеної на розгляд тематики.
Марина Прядко, викладач Ніжинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, представила доповідь «Залучення здобувачів освіти до участі у молодіжних проєктах – невід’ємна складова діяльності сучасного бібліотекаря ЗФПО», де поділилась досвідом участі у різних проєктах бібліотекарів та викладачів коледжу. У своїй доповіді вона наголосила на тому, що участь у будь-яких проєктах має бути в першу чергу цікавою студентам, розвивати їхні здібності та заохочувати до самоосвіти.
![](/media/foto/news/news_20231114_021.jpg)
Завершуючи виступ, пані Марина дала колегам кілька корисних порад щодо вибору, розробки, участі та захисту проєктів.
![](/media/foto/news/news_20231114_022.jpg)
![](/media/foto/news/news_20231114_023.jpg)
На завершення учасники засідання обговорили основні напрями роботи методичного об'єднання та затвердили план роботи на 2024 рік.
У заключному слові Голова об’єднання Людмила Ющенко побажала всім учасникам здоров’я, наснаги, а головне, Миру і Перемоги!
Ірина Скальницька,
провідний бібліотекар