14 листопада 2022 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів історії та суспільних дисциплін закладів ЗФПО Чернігівської області. Учасниками від Ніжинського фахового коледжу НУБіП України стали Шевченко В.Г та Шевченко Н.О.
![](/media/foto/news/news_20221114_002.jpg)
Голова методичного об’єднання Кухаренко Г.М. відкрила засідання й ознайомила учасників з основними напрямами роботи ОМО, планом роботи, методичними завданнями на 2022-2023 н.р., пов’язаними з викладанням історії та суспільних дисциплін.
![](/media/foto/news/news_20221114_004.jpg)
Гулак І.В., к. і. н., викладач Ніжинського фахового медичного коледжу Чернігівської обласної ради, детально ознайомила присутніх з формуванням ключових компетентностей на навчальних заняттях з історії України.
![](/media/foto/news/news_20221114_006.jpg)
К.і.н., викладач Ніжинського фахового коледжу НУБіП України Шевченко Н.О. представила доповідь «Kahoot! – онлайн-сервіс для створення інтерактивних ігор з дисципліни «Історія України» та провела практичне заняття з використання вказаного сервісу.
![](/media/foto/news/news_20221114_008.jpg)
Згідно з програмою роботи обласного методичного об'єднання викладачі Микитуха О.В. (Чернігівський базовий фаховий медичний коледж) та Шевченко Н.О. (Ніжинський фаховий коледж НУБіП України) представили свої методичні розробки для апробації у закладах фахової передвищої освіти Чернігівської області.
![](/media/foto/news/news_20221114_010.jpg)
![](/media/foto/news/news_20221114_013.jpg)
![](/media/foto/news/news_20221114_015.jpg)
Володимир Шевченко, голова циклової
комісії соціально-гуманітарних дисциплін