В середу, 24 листопада 2021 року, в режимі онлайн відбулось засідання Обласного методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії, в якому взяли участь 18 викладачів закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області.
Відкрила засідання методист Ради директорів Ірина Смущенко, яка розповіла про зростання ролі соціальних мереж щодо збереження і розвитку фахової передвищої освіти та закликала присутніх до збільшення активності як на офіційному сайті Ради директорів, так і сторінках власних закладів освіти.
Продовжила засідання керівник обласного методичного об’єднання Ірина Марінець, яка ознайомила присутніх з планом роботи об’єднання на поточний навчальний рік і запропонувала продовжити роботу засідання згідно до затвердженого плану.
![](/media/foto/news/news_20211125_013.jpg)
Ірина Савенко, викладач ВСП «Фаховий коледж економіки і технологій НУ «Чернігівська політехніка»» виступила з доповіддю «Графічний планшет як інструмент викладача в умовах дистанційної освіти», в якій поділилась досвідом використання графічного планшета в якості аудиторної дошки під час дистанційного навчання.
![](/media/foto/news/news_20211125_015.jpg)
Викладач ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України» Микола Новіков у своїй доповіді «Музей космонавтики ім. С.П.Корольова» розповів про історію створення, сьогодення і перспективи Національного музею космонавтики в місті Житомир та про власні враження від недавніх відвідин цього музею, проілюструвавши доповідь власними фотографіями.
![](/media/foto/news/news_20211125_017.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211125_019.jpg)
Оскільки всі представлені доповіді були досить актуальними, тому викликали жваві дискусії усіх членів методичного об’єднання.
Микола Новіков,
голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін