ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ, СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ

23 лютого 2016 року на базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ (м. Чернігів) проведено засідання ОМО викладачів української мови та літератури, світової літератури.

Ніжинський агротехнічний коледж представляли Кисла Ольга, викладач дисципліни «Українська мова» та Шостка Марина, викладач дисципліни «Українська література». У рамках методоб’єднання було визначено переможців обласного конкурсу на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Українська література», а також обговорено план роботи на поточний календарний рік.

Цього ж дня на базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ проведено обласний етап VІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області, у якому взяли участь кращі студенти вищих навчальних закладів. Ніжинський агротехнічний коледж представляла студентка другого курсу групи ОН141 Повисша Катерина, яка серед 16 учасників зайняла ІІІ почесне місце. Колектив Ніжинського агротехнічного коледжу щиро вітає Катерину з достойним результатом.

Кисла Ольга, викладач дисципліни «Українська мова»

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111