ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЗФПО ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        25 травня 2023 року в онлайн-форматі відбулося чергове засідання Обласної методичної секції заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області.

        Відкрила засідання голова методичної секції Ірина Єщенко й ознайомила учасників із діяльністю психологічної служби у системі освіти, пріоритетними напрямками психологічного супроводу учасників освітнього процесу, а також побажала учасникам заходу успіхів, терпіння, миру і віри в перемогу України.

       Любов Лук’яненко, практичний психолог ВСП «ФКТКТ НУ «Чернігівська політехніка», поділилася з учасниками засідання власним досвідом щодо зняття психоемоційного напруження в стресовому стані, а також проблемами та способами їх розв’язання в ВСП «ФКТКТ НУ «Чернігівська політехніка».

       Про випробування, які випали на долю викладацького та студентського колективів КЗ «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» на початку повномасштабної війни, та потужний волонтерський рух у закладі розповіла Ольга Березинець, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв ім. М.Заньковецької».

       Заключним етапом засідання було підведення підсумків роботи заступників директорів з виховної роботи за 2022-2023 навчальний рік, а також обговорення пропозицій щодо планування роботи ОМС на наступний навчальний рік.

 
Ганна Ковтун,
культорганізатор коледжу

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111