ЗАСІДАННЯ ОМО ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

       Після тривалої перерви, викликаної війною в країні, відновило свою роботу обласне методичне об’єднання викладачів англійської мови закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області.  
       10 листопада відбулося чергове засідання в онлайн-форматі, яке розпочала голова методичного об’єднання Євгенія Івашенцева, привітавши учасників зібрання та побажавши усім миру і плідної роботи.
Методичне засідання, як завжди, було насиченим і цікавим. Колеги поділилися досвідом роботи в умовах воєнного стану, коли доводиться працювати в змішаному форматі, поєднуючи очну та дистанційну форми навчання.
       До уваги учасників методоб’єднання Лариса Довгорук, викладач Комунального закладу «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж», представила доповідь «Мотиваційні засоби навчання та їх використання на заняттях з іноземної мови».   Виступ викликав палке обговорення, оскільки саме мотивація виступає рушійною силою освітнього процесу. Колеги також познайомилися з навчальною платформою Macmillan Education, яка містить  надзвичайно корисні матеріали для викладання дисципліни «Англійська мова».

 

       Представники ВСП «Фаховий коледж транспорту та комп’ютерних технологій Національного університету «Чернігівська політехніка» та ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України» запросили учасників заходу до участі в науково-практичних конференціях, які будуть проходити на базах цих закладів освіти.

 

       На самкінець зустрічі було підведено підсумки роботи методичного об’єднання за минулий рік та обговорено напрями діяльності на поточний навчальний рік.
Ірина Іванченко,
викладач циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111