ЗБОРИ СТАРОСТ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП

       08 лютого відбулися збори старост академічних груп других-третіх курсів відділення технічно-енергетичних систем та засобів автоматизації і відділення економіки, логістики та інформаційних систем за участі директора коледжу Олени Литовченко, заступника директора з навчально-виховної роботи Тетяни Шеїн, завідувачів відділень Олександра Ландика і Тетяни Романенко, культорганізатора Ганни Ковтун.
       Директор коледжу нагадала учасникам зустрічі про обов’язки старост академічних груп, а також відповідальність, яка на них покладається. Ознайомила з графіком освітнього процесу на другий семестр поточного навчального року та наголосила на відповідальному ставленні учасників освітнього процесу до відвідування навчальних занять, виконанні індивідуальних навчальних планів. Також окреслила ряд завдань, які стоять перед студентами у такий непростий час в умовах воєнного стану – бути свідомими громадянами України, враховувати складність ситуації та бути обізнаними під час виникнення будь-яких проблем і знати, до кого одразу варто звертатися.

       Під час зустрічі було розглянуто чимало питань, зокрема: щодо аналізу результатів зимової заліково-екзаменаційної сесії, участі студентів у конкурсах і олімпіадах, спортивних та культурних заходах, які проводяться як на базі нашого закладу освіти, так і за його межами. Не обійшли увагою і залучення студентів до волонтерської діяльності, наданні посильної допомоги ЗСУ, адже запити на них не зменшуються.

       Дякуємо всім учасникам за активну участь у зборах, конструктивну розмову і обмін думками!
 
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111