ЗГУРТОВАНІСТЬ СТУДЕНТСЬКОГО КОЛЕКТИВУ – ЗАПОРУКА УСПІХУ В НАВЧАННІ

       Неможливо зробити всю роботу одному, час від часу все одно доводиться звертатися за допомогою до іншої людини. У згуртованому колективі взаємодопомога – це запорука успіху, адже без підтримки буде досягнута лише маленька мета, яку поставив кожен, але колективна залишиться на нульовому рівні. Надзвичайно важливе питання згуртованості в навчальному колективі, адже від рівня розвитку студентського колективу, ступеня його згуртованості залежить ефективність навчання всієї групи, а також психологічний комфорт кожного її члена.

        З метою згуртованості студентів групи ПН181 був проведений тренінг «Згуртування студентського колективу», який проходив на території регіонального ландшафтного парку «Ніжинський». Під час заходу практичний психолог Ірина Савченко намагалася досягти оптимального рівня психологічної сумісності колективу, згуртування групи і побудови ефективної командної взаємодії.

        Учасники тренінгу ознайомилися з психологічними особливостями функціонування групи, процесом самопізнання, чинниками, що впливають на згуртування команди; оволоділи навичками аналізу індивідуальних і групових проблем, прийомами ефективної взаємодії, умінням працювати в команді; навчилися знаходити подібності в учасників групи для покращення взаємодії між ними, усвідомлювати свою роль та функції в групі.

         Тренінг сприяв розвитку комунікативної компетенції студентів, формуванню командного духу шляхом згуртування групи, розвитку відповідальності та внеску кожного учасника у вирішенні спільних завдань, усвідомленню себе частиною команди.
Савченко Ірина, практичний психолог

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111