Жінка-мати творить світ, у якому розум живе у злагоді із серцем.

ЖІНКА-МАТИ ТВОРИТЬ СВІТ, У ЯКОМУ РОЗУМ ЖИВЕ
У ЗЛАГОДІ ІЗ СЕРЦЕМ.
       Сьогодні в коледжі відбувся новий родинний захід – спільний концерт студентів та викладачів, присвячений Дню матері.

Мама... Чи є на світі слово більш прекрасне і ніжне? У матері добрі та лагідні руки, найвірніше серце – у ньому ніколи не згасає любов, воно ніколи не залишається байдужим! Материнська любов – це найсвятіше почуття, яке робить жінку здатною на найбільшу самопожертву.

        Друга неділя травня – Всесвітній День матері. Ми відзначаємо це свято, щоб кожна матуся відчула любов і доброту своїх дітей. У цей день кожна дитина, мала чи велика, вітає рідну матусю, з вдячністю цілує її натруджені руки.

Відроджується Україна, а разом з нею свята, які були дорогими нашому народові. І сьогоднішнє свято – це свято Божої Матері, Матері України і нашої земної Матері. Вони є тими чистими джерелами, з яких людина живиться від першого свого подиху на цьому світі до останніх днів життя.

       Вітаємо наших любих матерів! Бажаємо щоб вони завжди були гарними і коханими! Щоб їхні діти дарували їм силу і щастя, адже життя триває, тому що на Землі є вони!
       І вітаємо решту людей з тим, що їм теж випало величезне щастя – бути чиїмись дітьми, народитися на цій землі і знати ласкаві руки і добрі серця, що люблять.
      З Днем матері!
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111