Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, гаї перекликаються голосним пташиним співом… Прийшла весна, а разом з нею – жіноче свято, свято половини людства, найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої, доброї, ніжної, турботливої, одним словом – жінки!
8 березня, з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру, прекрасну половину колективу Ніжинського фахового коледжу НУБіП України привітала директор Олена Литовченко, подякувавши співробітницям закладу, а також нашим Захисницям, які сьогодні разом із чоловіками в лавах Збройних Сил України боронять нашу країну, за підтримку і працелюбність, відданість своїй справі, патріотизм і любов до України! Зазначила, що навіть в ці непрості для держави часи, жінки залишаються гордістю, окрасою, надійним тилом і берегинями родинного вогнища! Побажала усім міцного здоров'я, підтримки і витримки, щастя і злагоди, миру та здійснення всіх бажань!
![](/media/foto/news2024/news_20240308_031.jpg)
Від імені чоловічої половини колективу співробітниць і студенток привітав голова профспілкового комітету Петро Дейкун, побажавши міцного здоров'я, благополуччя, любові та мирного і сонячного неба над головою!
![](/media/foto/news2024/news_20240308_033.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240308_034.jpg)
Традиційними були і відзначення представниць жіночої половини колективу за сумлінне виконання посадових обов’язків, активну громадську діяльність і відмінні успіхи у навчанні, вагомі здобутки у спортивній діяльності.
![](/media/foto/news2024/news_20240308_036.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240308_038.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240308_040.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240308_042.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240308_044.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240308_046.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240308_048.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240308_050.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240308_052.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240308_053.jpg)
Щирі привітання підготували представники студентської ради коледжу та запрошена гостя Анна Глушак.
![](/media/foto/news2024/news_20240308_055.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240308_057.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240308_059.jpg)
Дорогі жінки! Ви всіляко підтримуєте воїнів, самовіддано чекаєте чоловіків, братів і дітей з фронту. Ви є уособленням самої України – незламної, красивої, творчої, вільної, мирної…
Нехай мир, гармонія, любов та душевна щедрість завжди будуть незмінними супутниками Вашого життя! Зі святом, любі жінки!
Ковтун Ганна,
культорганізатор коледжу