ЗЛІТНА СМУГА У КОЖНОГО СВОЯ

Чи не кожен з нас у дитинстві мріяв літати, допомагати іншим, бути героєм-рятівником. Студенти Ніжинського агротехнічного коледжу не виняток і вчора  група МН171 мала можливість поспілкуватися зі справжніми героями-рятівниками Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України. Першокурсники не лише побачити літаки та гелікоптери, а й побували в кабіні пілота, уявляючи себе командирами повітряного судна.

Незабутнє враження на студентів справила екскурсія  до музею Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, проведена підполковником служби цивільного захисту, начальником групи  психологічного забезпечення та соціально-гуманітарної роботи Спеціального авіаційного загону Нішкуном Олександром Олексійовичем.

Олександр Олексійович повідомив, що Спеціальний авіаційний загін Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України призначений самостійно або у взаємодії з іншими підрозділами цивільного захисту виконувати покладені завдання захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, проведення спеціальних робіт у складних умовах. Зокрема, зауважив, що загін неодноразово проводив і проводить рятувальні операції на території іноземних держав та по всій території України, у тому числі на сході нашої держави під час проведення антитерористичної операції.

На завершення хочемо висловити вдячність командирові Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України полковнику служби цивільного захисту Коробці Івану Миколайовичу та всім героям-рятувальникам, які ризикуючи власним життям, завжди готові прийти на допомогу!

 

Наталія Шевченко,

заступник директора з виховної роботи

 

 

111111