Знай сьогодні, щоб жити завтра!

       Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета – звернути увагу суспільства на цю проблему.

       Нажаль, в Україні ситуація із захворюванням на ВІЛ та СНІД є критичною, тому дуже важливою є профілактична робота серед підлітків, оскільки саме вони є найбільш уразливою категорією.

       Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом  голова студентської ради коледжу Ольга Костенко та студентка групи ОН171 Діана Афоніна підготували і провели виховну годину «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя», у рамках якої обговорили поширені міфи та факти про захворювання, переглянули соціальний відеоролик, створений студентами, «Я ВІЛ-позитивний, обійми мене!», метою якого було  навчити толерантному ставленню до ВІЛ-інфікованих, викладач біології Олександр Микула систематизував знання з приводу шляхів передачі ВІЛ. 

       Маємо сподівання, що спільними зусиллями ми зупинимо чуму  ХХІ століття, збережемо своє здоров'я та здоров'я своїх рідних і близьких.
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111