Зустріч адміністрації з представниками органів студентського самоврядування

ЗУСТРІЧ АДМІНІСТРАЦІЇ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОРГАНІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
        Традиційно, на початку жовтня відбулася зустріч адміністрації коледжу з органами студентського самоврядування. Директор Олена Литовченко  коротко представила основні здобутки за останні роки, розповіла про кроки, здійснені для поліпшення умов проживання та навчання студентів. Ознайомила присутніх із планом заходів у рамках програми розвитку «Голосіївська ініціатива – 2020», здійснила аналіз контингенту студентів, матеріально-технічної бази та фінансового стану навчального закладу, а також поінформувала про завдання студентського самоврядування в сучасних умовах розвитку коледжу.

        Голова студентської ради Ольга Костенко ознайомила з планом роботи студентської ради на 2018-2019 навчальний рік та внесла пропозицію долучити членів студентського самоврядування до профорієнтаційної роботи не лише по місту, а й  області.

       Присутні обговорили питання щодо підготовки запланованих заходів, придбання фірмових регланів та футболок, фінансування студентських проектів,  студентської академічної мобільності тощо.
        Тож бажаємо представникам студентського самоврядування успіхів, плідної праці, більше креативних ідей та заходів високого рівня!
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111