ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРА ЗІ СТУДЕНТСЬКИМ АКТИВОМ КОЛЕДЖУ

       У традиційну практику нашого Коледжу увійшли зустрічі студентського активу з директором Оленою Володимирівною Литовченко. Цікава розмова, гострі питання, вирішення нагальних проблем, обговорення планів на майбутнє – все це стало змістом двох зустрічей директора зі старостами академічних груп та представниками органів студентського самоврядування закладу освіти.

       Тепло привітавши студентів, директор ознайомила присутніх із змістом Закону України «Про фахову передвищу освіту», зупинилася на питанні академічної доброчесності, підвела підсумки роботи колективу закладу освіти за три місяці та коротко інформувала про плани на майбутнє.
        Окремо йшла мова про дотримання Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж».
        Далі зустрічі проходили у форматі питань-відповідей. Особливо студентів цікавили питання щодо освітнього процесу, стипендіального забезпечення, правил формування рейтингу студентів тощо.

       Наприкінці зустрічей директор подякувала представникам студентського активу за ініціативність і висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю усіх представників колективу задля розвитку коледжу.
Катерина Лаврінець, секретар студентської ради коледжу

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111