ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ КОЛЕДЖУ З ВІЙСЬКОВИМ МЕДИКОМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

     До Дня українського добровольця в Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України відбулася зустріч студентів та викладачів із добровольцем і військовим медиком Збройних сил України Іваном Кедуном. Під час зустрічі, звертаючись до студентів, він наголосив, що, маючи цивільну професію і не маючи ніякої військової підготовки, з початком повномасштабної війни не сумнівався ані миті у необхідності  йти захищати свій дім, родину, дітей, свою землю: «Хто, якщо не ми?»

 

       Так склалося, що одночасно з опануванням військової підготовки довелося навчатися й наданню медичної допомоги, і недарма. Адже одразу після звільнення Чернігівської області потрапив у найгарячішу точку – під Бахмут, де врятував не одне життя. Тому на питання студентів: «Чи було страшно?» – відповідь однозначна: «Так, було страшно, і часто навіть дуже. Але іншого виходу не мали, треба було тримати позиції, виконувати поставлені завдання й рятувати побратимів!»  

 

       Затамувавши подих, студенти слухали свідчення живої історії. У розповіді військовослужбовця присутні могли відчути весь спектр емоцій: біль, гумор, надію, героїзм та незаперечну віру в перемогу. «Ми неодмінно переможемо, адже ми – вмотивовані, – говорить боєць. – Так, кількісно ворог має перевагу, але українці на своїй землі, тому перемога буде за нами, потрібно ще трішки почекати!»

 

        Військовослужбовець відповідав на запитання, які цікавили студентів і викладачів, зокрема обговорили важливість роботи медика у воєнний час та важливість кожної людини знати основні аспекти надання медичної допомоги, бути готовими до різних ситуацій, адже війна в країні, на жаль, ще не закінчилася.

 

       Сподіваємося, свідчення воїна дали молодому поколінню поштовх для роздумів і дозволили чіткіше усвідомити свою причетність до подій, які відбуваються в Україні.

 

       Щиро дякуємо всім Захисникам України за те, що вони роблять для нас!
       «Шановні Захисники! Ви – наша гордість, наші батьки, брати, сини та кохані, котрі зі зброєю в руках захищаєте Україну! Ми живемо й будуємо плани на майбутнє тільки завдяки вам. Хай Матір Божа тримає вас під своєю покровою, аби повернулись до нас живими й принесли на своїх знаменах мир та спокій для всієї України! Ми неодмінно переможемо! Слава Україні!»

 
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111