Зустріч з представниками ІМК – однією з найбільших аграрних компаній в Україні

       Однією із важливих складових для розвитку студента як майбутнього професіонала у своїй області є практичне освоєння знань, отриманих під час навчання. Тому вибір місця проходження практики є дуже потужним інструментом для вдосконалення майстерності особистості як фахівця.

       Ніжинський агротехнічний коледж дбає про забезпечення своїм студентам широкого вибору організацій, підприємств та компаній для проходження практики, приділяється велика увага набуттю практичних навичок у нерозривному зв’язку з виробництвом.

       Другий рік продовжується співпраця коледжу з однією з найбільших аграрних компаній в Україні, яка займається виробництвом та зберіганням сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник, соя); виробництвом молока на території Полтавської, Сумської та Чернігівської областей. Завдяки безпосередній підтримці керівництва ІМК в особі генерального директора Алекса Ліссітси, компанія стала плацдармом для отримання необхідних навиків та реальною можливістю для майбутнього працевлаштування наших студентів.

       28 листопада на базі коледжу відбулася зустріч представників компанії ІМК в особі начальника адміністративного відділу Анастасії Сень зі студентами випускних курсів спеціальності «Агроінженерія», які протягом жовтня-листопада проходили практику на базі Чернігівського та Носівського кластерів. Представники компанії мали на меті особисто поспілкуватися зі студентами, дізнатися про їх враження від проходження практики та обговорити можливість їх подальшого працевлаштування.

       Висловлюємо щиру вдячність представникам ІКМ за корисну й цікаву зустріч, а також сподіваємось на продовження співпраці.
 
Тетяна Шеїн,  
заступник директора з навчально-виховної роботи

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111