ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТСЬКОЮ МОЛОДДЮ

       Одним із найнебезпечніших напрямів російської пропаганди є вплив на молодь. Російські спецслужби активно використовують соціальні мережі та онлайн-ігри для того, щоб поширювати серед молоді дезінформацію та ідеї насильства, зокрема масшутінга та мінування закладів освіти.
       01 лютого 2024 року в онлайн-режимі відбулася зустріч зі студентською молоддю закладів фахової передвищо\ освіти, організована Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти, учасниками якої стали студенти та викладачі Ніжинського фахового коледжу НУБіП України.
       Метою даної зустрічі, в першу чергу, було формування у студентської молоді негативного ставлення до російської пропаганди та створення ефективної системи протидії дезінформації у закладах освіти.

       Важливо, щоб в період повномасштабної війни на території нашої країни та потужної інформаційної війни, яку постійно здійснює ворог, і молоде, і доросле покоління навчилися використовувати соціальні мережі з розумінням та обережністю, зберігаючи баланс між їх позитивними та негативними аспектами.    Завдяки соціальним мережам кожен може навчитися працювати в команді, вирішувати конфлікти та розвивати навички спілкування, але в той же час соціальні мережі можуть поширювати серед користувачів дезінформацію та ідеї насильства. Саме про це під час заходу говорили інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Київській області Департамента патрульної поліції Євгенія Іванченко та тренерка з медійної грамотності Анастасія Улюшева.

       Щира подяка організаторам за можливість долучитися до заходу, а також спікерам – за глибоко змістовні доповіді.
 
Ганна Ковтун,
культорганізатор

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111