Звітно-виборні збори Первинної профспілкової організації ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж»

Збиратися разом - це початок.
Триматися разом - це процес.
Працювати разом - це успіх.
Г.Форд.
 
       09.10.2019 року відбулися звітно-виборні збори Первинної профспілкової організації ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж».
        На порядок денний були винесені наступні питання:
  • звіт профспілкового комітету за 2015 – 2019 роки;
  • звіт ревізійної комісії;
  • вибори голови профспілки, членів профспілкового комітету, ревізійної комісії та обрання делегатів на обласну звітно-виборну конференцію.
       Відповідно до порядку денного звітно-виборних зборів первинної профспілкової організації за звітний період доповідав голова профкому Дейкун Петро Васильович. У доповіді було висвітлено  основні напрями роботи профспілкового комітету.

        Доповідач, зокрема, зупинився на охороні праці працівників коледжу, виплаті заробітної плати, ознайомив учасників зборів із станом оздоровлення членів профспілки та їхніх дітей. Розповів про досягнення у спортивній роботі, нагадав про виїзні семінари з обміну досвідом. Звітував про культурно-масову роботу та проведені екскурсії визначними місцями Чернігівщини та іншими регіонами України.

        Голова профкому особливо підкреслив важливість співпраці з студентським профбюро, зазначивши, що для студентів були проведені квести, семінари, та здійснено екскурсії до Батурина, Бречі та Путивля. Надавалася матеріальна та правова допомога.

        При обговоренні звіту члени профспілки визнали роботу профкому задовільною.
       Чинний голова профкому Дейкун П.В. був переобраний на другий термін, а також оновлено склад профспілкового комітету та ревізійної комісії.

       На збори були запрошені заступник голови Чернігівського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Дудка Ніна Валентинівна та юрисконсульт організації Лугина Олексій Володимирович.

       У своєму виступі Дудка Н.В. високо оцінила роботу ППО ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» і вручила голові профкому Дейкуну П.В. нагрудний знак ЦК Профспілки «Профспілковий лідер».

       На завершення, голова профспілки подякував за високу оцінку роботи первинної організації і висловив сподівання на подальшу співпрацю з адміністрацією коледжу та обласним комітетом.
 
Валерія Литвиненко,
секретар профспілкового комітету

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111