Яскравою культурно-мистецькою подією коледжу, у рамках Міжнародного фестивалю «Голосіївська весна – 2019», стала виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва «Барви натхнення».
![](/media/foto/news/news_20190327_003.jpg)
В експозиції були представлені вироби студентів та викладачів навчального закладу. Зокрема, це роботи в таких видах мистецтва, як: вироби із соломи, металу, дерева, пластику, вишивка, бісероплетіння, квілінг, живопис, вироби з тканини та глини тощо. Учасники, готуючи вироби до виставки, застосовували техніки декупажу, орігамі, маркетрі тощо.
![](/media/foto/news/news_20190327_006.jpg)
Здавалося, що кожна робота розмовляла фарбами, лініями, розповідала про свого автора, несла радість та позитив, заворожувала, відволікала від буденності й надихала.
Усі відвідувачі виставки ще раз переконалися у майстерності, талановитості та духовності нашого колективу.
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20190327_009.jpg)
![](/media/foto/news/news_20190327_012.jpg)
![](/media/foto/news/news_20190327_015.jpg)
![](/media/foto/news/news_20190327_018.jpg)
![](/media/foto/news/news_20190327_021.jpg)
![](/media/foto/news/news_20190327_024.jpg)
![](/media/foto/news/news_20190327_027.jpg)