Мабуть, усі українці знають як виглядає будівля Верховної Ради України, проте далеко не всім доводилося бувати усередині, а от студентам та викладачам коледжу це вдалося. 11 квітня представники коледжу за запрошенням народного депутата України Олександра Кодоли мали можливість відвідати одну з найвідоміших будівель м. Києва та України.
![](/media/foto/news/news_20190412_010.jpg)
Під час екскурсії до Верховної Ради студентство мало змогу дізнатися більше про єдиний законодавчий орган державної влади України та на власні очі побачити унікальні речі і приміщення: картину Олексія Кулакова «Державотворення», що намальована на стіні другого поверху, яка відображає історичний день 24 серпня 1991 року, коли 350 депутатів проголосували за незалежність нашої країни; синьо-жовтий прапор, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року (цей прапор, як реліквія, урочисто зберігається під склом в музеї ВРУ); Конституцію України; знамениті кулуари Верховної Ради; побувати на балконі, звідки видно робочі місця народних депутатів.
![](/media/foto/news/news_20190412_003.jpg)
Це була дуже цікава та водночас пізнавальна екскурсія, адже, сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам’яткою нашої столиці.
![](/media/foto/news/news_20190412_002.jpg)
Щиро дякуємо Депутату Верховної Ради Олександру Кодолі та його помічникам за теплу зустріч, цікаву й пізнавальну екскурсію!
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи,
Юрій Булавенко, голова циклової комісії фізичного виховання
![](/media/foto/news/news_20190412_005.jpg)