Традиційно в третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. У цей весняний день міста і села рясніють не тільки розмаїттям квітів і трав, а й майорять різними орнаментами вишиванок.
![](/media/foto/news/news_20190517_003.jpg)
Вишиванка – символ нашої багатої традиціями української культури. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія, що символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
![](/media/foto/news/news_20190517_006.jpg)
Цього дня коледж також наповнився яскравими кольорами вишиванок та святковим настроєм. Студенти і викладачі долучилися до загальноміської Вишиванкової ходи.
![](/media/foto/news/news_20190517_009.jpg)
Тож нехай вишиванка буде оберегом кожному з нас та нашій Батьківщині – задля свободи, миру, процвітання.
![](/media/foto/news/news_20190517_012.jpg)
Бажаємо всім гарного настрою, посмішок і барвистих квітів як на полотні, так і у житті.
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20190517_015.jpg)
![](/media/foto/news/news_20190517_018.jpg)