22 травня група МН-181 Ніжинського агротехнічного коледжу вирушила в ознайомчу подорож цікавими місцями Чернігівщини. Маршрут був спрямований до Корюківки з її кінно-спортивним комплексом «Бреч».
![](/media/foto/news/news_20190523_003.jpg)
Наша делегація познайомилася з кінно-спортивним комплексом «Бреч». Студенти мали можливість помилуватися красою та грацією коней ганноверської породи. Найбільше враження на першокурсників справив унікальний ландшафт, який дбайливо і завзято оновлюють невтомні працівники комплексу. Виховний момент полягає в тому, що красу можна створити власними руками і дбати про неї заради емоційної насолоди людини, оберігати неповторні куточки рідного краю.
![](/media/foto/news/news_20190523_006.jpg)
Наступним пунктом на маршруті було місто Мена,де відвідали зоопарк (зоологічний парк загальнодержавного значення), який є чудовою зоною відпочинку та психологічного розвантаження.
Петро Дейкун,
класний керівник групи МН-181
![](/media/foto/news/news_20190523_009.jpg)
![](/media/foto/news/news_20190523_012.jpg)