ЖИТИ В СТИЛІ «ЕКО» КОРИСНО І ВЕСЕЛО

        5 червня на території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» міста Чернігова проходив екологічний фестиваль під назвою «Життя в стилі ЕКО». Відразу здалося, що захід був присвячений нашому гуртку. Програма фестивалю вразила насиченістю: відзначення переможців щорічного обласного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє»,різноманітні майстер-класи екологічного спрямування, ігри, конкурси, вікторини, лотереї. Для відновлення фізичних сил можна було підкріпитися польовою кашею та скоштувати фіточай.

        Особливо приємно, що переможцем в номінації «Розробка екологічного проекту «Збережемо довкілля разом» переміг студент Ніжинського агротехнічного коледжу Владислав Корх, студент I курсу спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (група ЕН181).  Його соціально-екологічний проект «Пластик єднає» об’єднав  не лише Чернігівщину, але й всю Україну. Не зважаючи на те, що збір пластмасових кришечок тривав рік, все ж таки мрія допомогти заробити на протез незнайомому молодому хлопцю здійснилася!!!

        Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації відзначило нашого студента цінним подарунком – ноутбуком.

       Влад, тобою пишається не лише коледж, Чернігівщина, але й вся Україна!
       Попереду нові проекти, нові ідеї, нові мрії, які обов’язково будуть здійснюватися!
 
Савченко Ірина, керівник студентського наукового
екологічного гуртка «Життя в стилі ЕКО»

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111