11 червня викладачами циклової комісії з обслуговування та ремонту електротехнічних установок і систем автоматизації був проведений попередній захист дипломних проектів студентів спеціальностей 5.10010102. «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі», 505020201 «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва». Студенти презентували свої наробітки, технічні рішення, які розроблені в дипломному проекті.
![](/media/foto/news/news_20190613_001.jpg)
Попередній захист дипломних проектів відбувався за присутності керівників проектів та студентів, які безпосередньо мали відношення до цього заходу.
![](/media/foto/news/news_20190613_002.jpg)
Доповіді, заздалегідь підготовлені студентами, були короткими та змістовними. В презентаціях зазначалась тема дипломного проекту, характеристика об’єкту проектування,опис технологічних процесів. Також було представлено розрахунок запропонованих заходів і технологічних рішень. Основну увагу доповідачі приділяли саме спеціальній частині, зокрема запропонованим рішенням щодо технологічних і виробничих процесів. Під час доповідей студентивикористовували демонстраційні матеріали, що сприяло кращому роз'ясненню змісту та призначення розробок у дипломному проекті.
![](/media/foto/news/news_20190613_003.jpg)
Подібний досвід проведення попередніх захистів дуже корисний, адже студенти мають змогу спробувати власні сили, щоб зрозуміти, над чим потрібно попрацювати щедо захисту.
![](/media/foto/news/news_20190613_004.jpg)
Кожному доповідачубуло надано рекомендації або зроблені акценти, на що необхідно звернути увагу. Більшість проектів потребують доопрацювань, але в цілому результат задовільний.
Наталія Соломко,
головациклової комісії з обслуговування
та ремонту електротехнічних установок
і систем автоматизації