День захисту диплому – хвилюючий день, що наступає у житті кожного студента на фінішній прямій навчання, який стає підсумком всіх років навчання.
![](/media/foto/news/news_20190624_034.jpg)
У Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів та природокористування України «Ніжинський агротехнічний коледж» 21 червня відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальності «Транспортні технології».
![](/media/foto/news/news_20190624_039.jpg)
Комісія відзначила сучасність та актуальність тем дипломних проектів, обґрунтованість прийнятих рішень, застосування інноваційних комп'ютерних технологій, використання сучасних методів і засобів дослідженнь. У процесі захисту дипломних проектів студенти переконливо, логічно та наочно викладали основні результати свого дослідження, обізнано відповідали на питання членів комісії, показали високий рівень професійних знань і практичних навичок, що надбали під час навчання у коледжі. Для кращого сприйняття змісту дипломного проекту студенти використовували мультимедійні засоби.
![](/media/foto/news/news_20190624_041.jpg)
Захист дипломних проектів пройшов вдало, і кожен студент творчо та на високому професійному рівні показав набуті в стінах навчального закладу знання, уміння та навички.У підсумку три студенти отримали оцінку «відмінно», а якісний показник групи склав 100%.
Любов Дяченко,
голова циклової комісії з транспортних технологій
![](/media/foto/news/news_20190624_037.jpg)