18 та 19 червня 2019 року відбувся захист дипломних проектів студентами денної форми навчання спеціальності 5.10010102 «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі».
![](/media/foto/news/news_20190626_077.jpg)
Студенти захищали свої дипломні проекти перед Державною кваліфікаційної комісією в складі голови комісії к.т.н., доцента кафедри НУБіП України Романенка О.І., членів комісії Кубрака Р.Д., Якубінської Л.Г., та секретаря Кочура Д.О.
![](/media/foto/news/news_20190626_085.jpg)
Упродовж двох днів зі своїми доповідями виступило 18 студентів. Усі вони продемонстрували достатній рівень знань та дипломних проектів і за результатами захисту отримали позитивні оцінки та здобули кваліфікацію техніка-електрика сільського господарства.
![](/media/foto/news/news_20190626_080.jpg)
У дипломних проектах були розглянуті актуальні питання енергетики, запропоновані оригінальні рішення.
![](/media/foto/news/news_20190626_084.jpg)
Усі дипломні проекти за змістом та структурою відповідають завданню циклової комісії.
![](/media/foto/news/news_20190626_090.jpg)
Викладачі циклової комісії з обслуговування та ремонту електротехнічних установок і систем автоматизації вітають своїх випускників із успішним закінченням коледжу і бажають їм успіхів у житті, кар'єрного зростання та чекають на продовженні навчання у стінах Ніжинського агротехнічного коледжу.
Наталія Соломко, голова циклової комісії з організації
та ремонту електротехнічних установок і засобів автоматизації
![](/media/foto/news/news_20190626_071.jpg)