На вулиці вже літні канікули. Та це не перешкода для тих хто хоче дізнатися більше. Саме для зацікавлених ковальською справою студентів із групи КН181 була організована маленька екскурсія до ніжинського майстра-коваля «Николая кузнеца».
![](/media/foto/news/news_20190704_005.jpg)
Коваль Микола з радістю нас зустрів, запросив на каву та провів для нас екскурсію. Розпалив горн, продемонстрував прийоми роботи на пнемо-молоті, показав як із окремих прутів створюються красиві композиції.
![](/media/foto/news/news_20190704_008.jpg)
Студенти були дуже здивовані тим, що у темній, присипаній пилом, майстерні із звичайних стальних листів та прутів, створюються витвори мистецтва.
![](/media/foto/news/news_20190704_011.jpg)
Студенти були задоволені такою екскурсією, щиро дякували Миколі за проведений час.
Олександр Микула, класний керівник групи КН181