ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

З метою популяризації спорту, здорового способу життя та олімпійського руху студенти та співробітники коледжу взяли участь у ряді спортивних змагань, які проходили в рамках Олімпійського тижня.

13 вересня, з нагоди Дня фізичної культури та спорту, викладачі коледжу Юрій Булавенко, Павло Марущак, Володимир Сахно взяли участь в змаганнях з міні-футболу в с. Ніжинське та здобули 2 місце.

14 вересня на міському стадіоні «Спартак» відбувся загальноміський турнір із паркового волейболу, на якому наша команда у складі Владислава Нечеси, Євгена Пасіки, Олександра Петренка, Павла Саченка виборола 2 місце.

16 вересня серед п’яти команд першокурсників проводилися змагання за перехідний кубок Ніжинського агротехнічного коледжу з міні-футболу, у результаті яких:
I місце посіла команда групи ПН191;
II місце розділили  команди групи МН191 і ЕН191;
III місце виборола команда групи  КН191.

18 вересня в Центральному міському парку імені Т.Г.Шевченка відбувся легкоатлетичний крос, на участь у якому були запрошені студенти перших курсів. До програми змагань входила дистанція на 500 м для дівчат і 1000 м для юнаків. Призерами змагань стали:
Дівчата(500м)
I місце – Щукіна Анастасія (група ОН191);
II місце – Весненко Катерина (група ОН191);
III місце – Кривенко Ольга (група ПН191).

Юнаки(1000м)
I місце – Супрун Євгеній (група МН191);
II місце – Нікіфоров Родіон (група ПН191);
III місце – Давиденко Ярослав (група МН191).

Приємно, що всі гравці продемонстрували свої спортивні здібності, командний дух, волю до перемоги, а  вболівальники – неабиякі емоції та згуртованість.
      Урочисте нагородження призерів медалями, грамотами й призами відбулося за активної участі «СК «Прометей».
      Вітаємо переможців і всіх учасників заходів! Бажаємо їм міцного здоров’я та нових перемог!