СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ ПОБУВАЛИ НА ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НУБІП УКРАЇНИ

       31 жовтня студенти груп ОН171 спеціальності «Облік і оподаткування» та АН161 спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», разом із завідувачем відділення технічно-енергетичних систем та засобів автоматизації Олександром Ландиком і викладачем  циклової комісії спеціальних економічних дисциплін Наталією Потопальською відвідали  Національний університет біоресурсів і природокористування України та побували на Дні відкритих дверей.

       Діяльність і досягнення університету презентував ректор Станіслав Ніколаєнко, який розповів про високий рейтинг університету та закликав студентів не боятися починань, адже лише так можна чогось досягти в житті.

Гостинно зустрічали своїх майбутніх студентів ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження та економічний факультет університету. Студенти коледжу побували в навчальних аудиторіях і лабораторіях та поспілкувалися зі студентами факультету.

       Тепло зустріли майбутніх абітурієнтів директор ННІ та декан економічного факультету, разом зі своїми колективами.
Після ознайомлення з особливостями навчання та перспективами працевлаштування за майбутньою спеціальністю випускники коледжу остаточно переконалися у правильності свого вибору.
 
Наталія Потопальська, класний керівник групи ОН171

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111