08 листопада 2019 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся фінал ІІ Всеукраїнського конкурсу «Акули фінансів бізнесу».
На І етап конкурсу надійшло 88 робіт з різних куточків України. За результатами першого етапу конкурсу журі відібрало 24 роботи, які допущені до наступного туру.
Однією з фіналістів стала і наша Ольга Мельник, студентка спеціальності «Облік і оподаткування», яка представила на розгляд журі власну ідею щодо вирішення актуальних економічних завдань у сфері фінансів та бізнесу.
![](/media/foto/news/news_20191112_004.jpg)
За результатами конкурсу Ольга здобула почесне ІІІ місце та була нагороджена сертифікатом і заохочувальними подарунками.
Вітаємо нашу переможницю та бажаємо успіхів у нових проектах!
Тетяна Романенко,
завідувач відділення економіки,
логістики та інформаційних систем