Під час дистанційної форми навчання студентів важливо не забувати про виховну роботу. Наші класні керівники продовжують працювати, а їхнє навантаження стає ще інтенсивнішим. Академічні групи збираються на виховні години онлайн з класними керівниками на електронних платформах Zoom, Skype, Cisco Webex; беруть участь в обговореннях важливих питань за допомогою месенджерів Viber, Telegram, WhatsApp тощо.
![](/media/foto/news/news_20200512_003.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_007.jpg)
Ми дбаємо про виховання молоді, у тому числі й власним прикладом. Ви запитаєте – як це зробити в умовах карантину? Та дуже просто: так, як зробили це ми – викладачі Ніжинського агротехнічного коледжу. А почалося все з упорядкування клумб, прибирання території гуртожитку, внутрішнього двору коледжу, у результаті чого з’явилася ідея провести акцію «Місячник добрих справ» серед студентів закладу освіти дистанційно.
![](/media/foto/news/news_20200512_009.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_011.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_014.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_016.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_017.jpg)
Кожен з нас вкладає свій зміст в словосполучення «добрі справи»: для одних – це справи державного значення, для інших – меценатство, волонтерство або допомога рідним. І не важливо наскільки вони масштабні, головне – щоб робилися від щирого серця. Отоді буде і користь, і моральне задоволення, і невимушена посмішка.
![](/media/foto/news/news_20200512_023.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_026.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_029.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_032.jpg)
Оскільки в країні протягом проведення акції тривали карантинні обмеження, студенти робили добрі справи для своїх родин. А ось, що з того вийшло: до вашої уваги підбірка фотографій у яких, можливо, хтось знайде замало ідеальної краси, правильної постави, вірних жестів чи виграшних фонів, зате багато справжнього життя, добра, щедрої палітри емоцій та енергії в миті одного кадру.
![](/media/foto/news/news_20200512_035.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_038.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_041.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_044.jpg)
Дякуємо всім викладачам і студентам, які взяли активну участь в акції, а хто ще не встиг зробити добру справу – не соромтеся, робіть, адже це ніколи не пізно!
![](/media/foto/news/news_20200512_047.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_050.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_053.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_056.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_059.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_062.jpg)
![](/media/foto/news/news_20200512_064.jpg)
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи