Серед найбільш трагічних сторінок історії українського народу, особливе місце займає Голодомор 1932-1933 рр. Внаслідок зумисних дій комуністичної влади впродовж декількох років Україна втратила близько 10 мільйонів життів. З огляду на масштаби, жорстокість і цинізм здійснення Голодомору, історія сучасної Європи не має аналогів подібних злочинів. У мирний час і за сприятливих природно-кліматичних умов від голоду загинули мільйони людей.
![](/media/foto/news/news_20201127_009.jpg)
Щороку у четверту суботу листопада, що є Днем пам’яті жертв голодоморів, в Україні проходять масові заходи із вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору 1932-1933 років.
![](/media/foto/news/news_20201127_008.jpg)
Шановні студенти і викладачі, 28 листопада о 16:00 пройде акція «Запали свічку пам’яті» – щоб долучитися, достатньо запалити свічку на своєму вікні.
Голодомор 1932-1933 років – одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних, – не підлягає забуттю…
Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20201127_007.jpg)
![](/media/foto/news/news_20201127_006.jpg)