5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – International Volunteer Day, який був започаткований в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН.
![](/media/foto/news/news_20201204_046.jpg)
Це свято кожного, хто за велінням серця та покликом душі безкорисливими вчинками укріплює людську віру в ідеали добра і справедливості. Волонтерство – не робота, це на сто відсотків покликання, спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання – те, що веде волонтерів уперед.
![](/media/foto/news/news_20201204_044.jpg)
Вітаємо усіх волонтерів та причетних до волонтерської діяльності зі святом! Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаємо всім нам оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20201204_043.jpg)
![](/media/foto/news/news_20201204_048.jpg)