Головним завданням при підготовці фахівців є виховання у них високої відповідальності, організованості, творчого ставлення до праці.
Серед заходів, які дозволяють студентам спеціальності 175 Транспорті технології (на автомобільному транспорті) під час навчальних занять та позааудиторної роботи заглибитись в особливості свої спеціальності, досить ефективними й цікавими є заходи, що проводяться в рамках тижня циклової комісії.
Адже логісти – це фахівці, які знають про перевезеннях все: де і що купити, як і куди доставити, яким чином вирішити поставлені задачі в найкоротші терміни і з мінімальними витратами. Вони координують пересування товарів від точки виробництва до місця реалізації. Саме від роботи логіста залежить, якою буде кінцева вартість поставки.
![](/media/foto/news/news_20201128_004.jpg)
Тож, в останній тиждень листопада, до Дня логіста, у коледжі пройшов тиждень циклової комісії з транспортних технологій. Викладачами та студентами були підготовлені та проведені цікаві заходи:
-
18 листопада пройшов on-line семінар для викладачів та студентів спеціальності «Транспортні технології» за участі практикуючого адвоката Національної Асоціації Адвокатів України Оксани Дорошенко, яка ознайомила учасників зустрічі з окремими аспектами адміністративного та кримінального законодавства; розповіла, як працює інститут безоплатної правової допомоги в Україні та про можливості отримання безкоштовної кваліфікованої правової консультації.
-
19 листопада у дистанційному режимі за допомогою платформи Zoom відбувся Круглий стіл «Сучасні тренди та перспективи розвитку автотранспортних технологій», який проводився у формі дискусії, під час якої учасники висвітлили питання технологічних інновацій в логістичній сфері, ознайомилися з новими стандартами безпеки дорожнього руху. Студенти представили свої бачення обраної професії у світлі сучасних технологій та розглянули транспортну систему зарубіжних країн; переглянули відеоролики щодо перспективних логістичних стартапів та нових технологічних досягнень.
-
20 листопада було проведено професійно-орієнтований конкурс, під час якого студенти мали змогу продемонструвати свої практичні навички. Переможцем конкурсу став студент третього курсу спеціальності «Транспортні технології» (група ПН181) Юрій Суржик.
![](/media/foto/news/news_20201128_008.jpg)
![](/media/foto/news/news_20201128_015.jpg)
Успішному проведенню всього запланованого передувала велика підготовча робота протягом тривалого часу, адже заходи в рамках тижня циклової комісії були сплановані таким чином, щоб вони охоплювали різні сфери діяльності як викладачів, так і студентів, а також були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку.
На завершення тижня було підведено підсумки, в обговоренні яких брали участь усі члени циклової комісії транспортних технологій.
Дякуємо усім учасникам за допомогу в організації та активну участь у заходах.
Любов Дяченко,
голова циклової комісії з транспортних технологій
![](/media/foto/news/news_20201128_001.jpg)
![](/media/foto/news/news_20201128_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_20201128_010.jpg)
![](/media/foto/news/news_20201128_012.jpg)
![](/media/foto/news/news_20201128_013.jpg)