Минуло сім років, але криваві події Революції Гідності 18-20 лютого 2014 року у Києві досі ятрять душу та серце. Здається, учора відбулися найбільші протистояння на Майдані, унаслідок яких від куль полягло більше сотні наших співгромадян, що просто хотіли жити у вільній, демократичній, процвітаючій Україні.
Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали тягарем на нашу країну, нині не під силу нікому. Уся Україна з болем і скорботою згадує загиблих героїв Небесної Сотні, а також воїнів, які, захищаючи кордони та незалежність держави на Сході, не повернулися до своїх родин.
![](/media/foto/news/news_20210219_014.jpg)
Сьогодні колектив Ніжинського фахового коледжу НУБіП України долучився до міської поминальної літії за загиблими борцями, які відстоювали незалежність України, та покладання квітів до пам’ятного знаку «Герої не вмирають» й разом із великою університетською родиною вшанував хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні, серед яких Устим Голоднюк, що навчався у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут».
Слава Героям Небесної Сотні! Слава Українським Воїнам!
Слава Україні!
Наталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20210219_016.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210219_015.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210219_018.jpg)