5 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, у коледжі відбувся святковий захід. Прекрасну половину колективу привітала директор Олена Литовченко і побажала усім справжнього кохання, міцного здоров'я, щастя та здійснення всіх бажань.
![](/media/foto/news/news_20210305_035.jpg)
Святкові вітання продовжив голова профспілкового комітету коледжу Петро Дейкун, який привітав від імені чоловічої половини колективу студенток та співробітниць зі святом весни і побажав безмежного щастя, міцного здоров'я, успіхів, благополуччя та любові.
![](/media/foto/news/news_20210305_032.jpg)
Жіночій красі, коханню та іншим одвічним істинам були присвячені пісні, поезії та гумористичні мініатюри у виконанні студентів коледжу.
![](/media/foto/news/news_20210305_031.jpg)
І чудова весняна погода, і щирі привітання – все сприяло піднесеному святковому настрою присутніх дівчат і жінок.
Тож, у переддень свята щиро бажаємо усім дівчатам і жінкам здійснення мрій! Нехай життя буде світлим і сонячним. Залишайтеся неповторними та жіночними, ніжними і радісними! Сімейного тепла вам, добра, домашнього затишку, миру й гармонії! Будьте щасливими!
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20210305_011.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210305_019.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210305_012.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210305_030.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210305_023.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210305_025.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210305_027.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210305_018.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210305_034.jpg)