19 квітня, у рамках тижня циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, проведено круглий стіл на тему: «Подбай про природу щоб вона дбала про тебе». У круглому столі взяли участь студенти групи МН201.
![](/media/foto/news/news_20210420_002.jpg)
Метою цього заходу є ознайомлення студентів із проблемними аспектами виробництва та охорони природи. Ми всі тісно пов’язані із природою, наше здоров’я та самопочуття сильно залежить від неї. У той же час ми впливаємо на неї своїми діями. То що ж потрібно знати, щоб наше життя не шкодило або наносило якомога менше шкоди навколишній природі?
![](/media/foto/news/news_20210420_004.jpg)
Для студентів спеціальності «Агроінженерія» одним із таких аспектів є зв’язки транспорту, різних видів пального та матеріалів із колообігом речовини у природі. Так, Андрій Горбань розповів про різні види транспорту і їх вплив на довкілля, Ілля Компанець – про види пального, Вадім Козаченко – про різні варіанти природних і штучних матеріалів. Нові відомості та особистий досвід дали підґрунтя для цікавої дискусії. Особливо це стосувалося видів пального, їх перспектив і «екологічності».
Олександр Микула,
викладач циклової комісії загальноосвітніх дисциплін
![](/media/foto/news/news_20210420_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210420_008.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210420_010.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210420_012.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210420_014.jpg)