12-16 квітня 2021 року в режимі онлайн відбулося підвищення кваліфікації голів циклових комісій закладів фахової передвищої освіти, організоване Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».
![](/media/foto/news/news_20210419_003.jpg)
У рамках програми підвищення кваліфікації були розглянуті актуальні питання щодо удосконалення професійних компетентностей та використання інформаційних, комунікаційних і цифрових технологій в освітньому процесі. Під час курсу, слухачами якого від нашого закладу були голова циклової комісії з комп’ютерної інженерії Анна Калініченко та голова циклової комісії з енергетики та систем автоматизації Наталія Соломко, доповідачі від НМЦ ВФПО ознайомили присутніх із сучасними вимогами до навчально-методичного забезпечення освітнього процесу; особливостями ліцензування та акредитації підготовки фахівців у закладах фахової передвищої освіти; порядком проходження акредитації освітньо-професійних програм; особливостями підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти; організацією та проведенням зовнішнього заміру знань студентів із використанням інформаційних технологій; практичною підготовкою студентів на підприємствах; створенням і веденням корпоративних та індивідуальних сайтів педагога; кращими педагогічними практиками.
![](/media/foto/news/news_20210419_002.jpg)
Програма підвищення кваліфікації була насичена надзвичайно корисною інформацією, тому висловлюємо щиру вдячність організаторам та спікерам за високий професійний рівень і актуальність запропонованих тем. З упевненістю можна сказати, що подібний досвід спілкування є корисним щодо обміну досвідом для організації успішної діяльності циклових комісій.
Анна Калініченко,
голова циклової комісії з комп’ютерної інженерії
![](/media/foto/news/news_20210419_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210419_008.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210419_010.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210419_012.jpg)