Знайомство на практиці з об’єктом вивчення завжди цікаве! Під час планової екскурсії з біології та географії до КЗ «РЛП Міжрічинський» студенти групи ПН201 доторкнулись одразу до трьох граней парку: історії людей, що населяли ці місця, біологічних особливостей різних видів та екосистем, географічних та геологічних аспектів парку.
![](/media/foto/news/news_20210525_021.jpg)
Екскурсія почалась із історії родини Розумовських та відвідин собору Різдва Богородиці у Козельці. Крім того студенти відвідали будівлю полкової канцелярії, де нині працює бібліотека.
![](/media/foto/news/news_20210525_034.jpg)
Побували і на равликовій фермі. Через холодну весну на відкриті поля равликів ще не перевели, але в теплиці вони почувають себе доволі добре. Студенти із цікавістю дивились на різні етапи життя равликів і ставили багато питань.
![](/media/foto/news/news_20210525_053.jpg)
Екскурсія вольєром та екологічною стежиною була не менш цікавою. Лані, благородні олені, коні Пржевальського, різні птахи та безхребетні дали багато інформації та вражень! На додачу були завдання з географії на орієнтування по карті та компасу, із чим студенти теж впорались.
Дещо стомлені, але задоволені, під дрібний дощик, ми повернулися до Ніжина.
Олександр Микула,
викладач циклової комісії загальноосвітніх дисциплін
![](/media/foto/news/news_20210525_023.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210525_026.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210525_028.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210525_030.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210525_033.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210525_036.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210525_038.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210525_040.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210525_042.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210525_045.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210525_047.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210525_049.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210525_051.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210525_054.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210525_057.jpg)
![](/media/foto/news/news_20210525_059.jpg)