Краса чи мужність, впевненість чи харизма, тендітність чи сила, інтуїція чи логіка? Знайти відповідь на ці питання намагалися представники студентської ради разом з викладачами Ніжинського фахового коледжу НУБіП України під час інтелектуально-розважальної гри «Хто зверху».
![](/media/foto/news/news_20211019_015.jpg)
Організатором та верховним суддею гри став заступник голови студентської ради коледжу Сітько Владислав, музичний та презентаційний супровід заходу забезпечив учасник культурно-масового сектору студентської ради коледжу Конівненко Костянтин. Ведучими та капітанами команд були голова студентської ради коледжу Лаврінець Катерина та голова студентської ради відділення технічно-енергетичних систем та засобів автоматизації Мішок Роман. Прекрасну половину людства представляли: Литвиненко Валерія, методист відділень; Федоренко Людмила, викладач циклової комісії спеціальних економічних дисциплін; Бушак Крістіна, голова наукового сектору студентської ради коледжу. До команди чоловіків увійшли: Юскевич Сергій, провідний інженер; Залозний Роман, викладач кафедри автоматизації та електроінженерії; Ворона Даніїл, голова спортивного сектору студентської ради коледжу.
![](/media/foto/news/news_20211019_013.jpg)
Запекла боротьба тривала протягом семи раундів, кожен із яких максимально оцінювався 10-ма балами, але команда-переможець у кожному раунді могла поповнити свою скарбничку ще 5-ма балами, відповівши на бонусне запитання.
![](/media/foto/news/news_20211019_016.jpg)
Глядачі шаленими оплесками підтримували своїх фаворитів, особливо їм сподобалися конкурси «Букви в ряд» та «Хто я?». Напруга тривала до останнього: після семи раундів рахунок становив 35:40 на користь команди чоловіків.
![](/media/foto/news/news_20211019_034.jpg)
Хоча команди отримали різний результат, але перемогла дружба!) Незабутні емоції та хороший настрій був гарантований всім присутнім, учасники ж були нагороджені солодкими призами і вже почали готуватися до нової битви щоб визначити: хто все-таки зверху?
Шевченко Наталія,
заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20211019_020.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211019_022.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211019_024.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211019_026.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211019_028.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211019_030.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211019_018.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211019_032.jpg)