Лось – корінний житель наших лісів та боліт. У лісах РЛП «Міжрічинський», де побували студенти групи КН211 в рамках екскурсії з біології, нестачі лосів нема. Місцями лосі навіть шкодять, виїдаючи соснові саджанці, проте, на очі показуються не часто. Слух у них гарний, де сховатися є. Групі КН211 пощастило побачити лосиху на власні очі. Навіть із відстані студентів здивував її розмір. «Ого, яка велика!» – вигукували вони. І це дійсно так: лось найбільший представник оленевих (до 2,3 м в холці (верхня точка спини на рівні передніх ніг) та 350-600 кг маси).
![](/media/foto/news/news_20211020_021.jpg)
Пройшовши стежками та дорогами по лісах, ми зустріли лань європейську, благородного оленя, коней Пржевальського, завели знайомство із ламою, буйволами, хайлендами. Студенти чули як ревуть олені, викликаючи суперника на поєдинок.
![](/media/foto/news/news_20211020_032.jpg)
Цього разу особливо порадували гриби. Вони встигли вирости, а грибники не встигли їх зібрати. Зонтики були таких розмірів, що під ними можна було сховатися (принаймні голову)). Осіння краса лісу, звірі, птахи, гриби не лишили байдужим нікого з присутніх.
Сповнені вражень, ситі і задоволені, хоч і трохи стомлені, повернулися додому.
Олександр Микула, викладач циклової комісії
загальноосвітніх дисциплін
Фото: Олександр Микула, Денис Мельникович
![](/media/foto/news/news_20211020_023.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211020_025.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211020_028.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211020_031.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211020_034.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211020_036.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211020_038.jpg)
![](/media/foto/news/news_20211020_040.jpg)