У Відокремленому структурному підрозділі «Ніжинський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» продовжують свою роботу курси з підготовки громадян України до вступу, а саме до вступної кампанії 2022 року. З року в рік зростає зацікавленість абітурієнтів до цих курсів, оскільки слухачі мають можливість поглибити свої знання з математики та української мови, успішно підготуватися до складання Державної підсумкової атестації та вступних випробувань. Приємним бонусом для абітурієнтів є можливість також отримати до п’ятдесяти додаткових балів під час складання вступних випробувань, які багатьом допомагають витримати конкурсну конкуренцію та потрапити на навчання за рахунок держбюджетних коштів.
![](/media/foto/news/news_20220221_039.jpg)
Приємно відзначити, що завдяки наполегливій профорієнтаційній роботі всього колективу коледжу кількість слухачів на підготовчих курсах щороку зростає: якщо у 2015 році слухачами були всього 19 осіб, то у 2021 їх налічувалося уже 50.
![](/media/foto/news/news_20220221_044.jpg)
Після незначного зменшення кількості слухачів у 2020 році, пов’язаного з пандемією Covid – 19, ситуація з набором кардинально покращилась у 2021-2022 навчальному році, адже перші дві групи, по 30 осіб в кожній, почали свою роботу вже в жовтні 2021 року. Упродовж двох місяців плідної роботи курсів випускники 9-х класів закладів загальної середньої освіти та їх батьки продовжували звертатись до коледжу з проханням щодо зарахування учнів до груп слухачів підготовчих курсів. Після чого адміністрацією закладу було ухвалене рішення щодо формування третьої групи, яка з січня 2022 року в повному складі, 30 осіб, розпочала роботу.
![](/media/foto/news/news_20220221_043.jpg)
Звертаємо увагу, що цього року заняття слухачів відбуваються в умовах карантинних обмежень. Тож, аби запобігти розповсюдженню коронавірусної інфекції, вони проходять із дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог.
![](/media/foto/news/news_20220221_033.jpg)
Щосуботи та щонеділі з майбутніми абітурієнтами підготовкою з дисципліни «Математика» займаються викладач вищої категорії, старший викладач Наталія Петриченко та викладач вищої категорії, викладач-методист Оксана Кулик; з дисципліни «Українська мова» – кандидат філологічних наук, доцент, викладач вищої категорії Вікторія Хомич.
![](/media/foto/news/news_20220221_032.jpg)
Зараз на підготовчих курсах готуються до вступної кампанії 2022 року 89 слухачів, які в травні напишуть підсумкові роботи та отримають чудову можливість незабаром стати студентами нашого коледжу. То ж бажаємо усім плідного навчання та найкращих результатів!
Микола Новіков,
відповідальний за проведення
профорієнтаційної роботи в коледжі
![](/media/foto/news/news_20220221_047.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220221_042.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220221_048.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220221_041.jpg)