Сучасне аграрне виробництво супроводжується впровадженням інноваційних технологій, і одним із прикладів є обприскування посівів безпілотними літальними апаратами (агродронами). Саме тому, 22 лютого, було проведено виїзне навчання у рамках проходження практики з експлуатації машин та обладнання для студентів групи МС201ск.
Студенти взяли участь у проведенні спільних наукових досліджень із випробування агродронів, що використовуються для обприскування полів. Метою досліджень було визначити рівномірність розпилення діючої речовини в залежності від зміни норми внесення, швидкості та висоти руху агродрона.
![](/media/foto/news/news_20220223_004.jpg)
Дослідження проводилися на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця за участю співробітників Інституту гігієни та екології, представників Національного університету біоресурсів і природокористування України, Подільського національного університету, компанії Syngenta та ТОВ «Джіфлайт», які і надали агродрони для досліджень.
![](/media/foto/news/news_20220223_001.jpg)
Студенти ознайомилися з будовою агродронів, основами проведення наукових досліджень та набули практичних навичок операторів агродронів.
Андрій Дворник, викладач циклової комісії
з експлуатації машин і обладнання та фундаментальних дисциплін
![](/media/foto/news/news_20220223_003.jpg)