25 травня в Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України пройшла Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція педагогічних та науково-педагогічних працівників, аспірантів, молодих учених «Сучасна українська освіта: реалії сьогодення та перспективи майбутнього», присвячена 124 річниці Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Цьогоріч, зважаючи на воєнний стан у країні, та з непохитною вірою в Перемогу, науково-практична конференція відбувалася в безпечному форматі – учасники мали нагоду представити свої доповіді в онлайн-режимі.
Традиційно з вітальним словом до учасників конференції звернулася директор коледжу Олена Литовченко, заохотивши учасників стійко тримати освітній фронт задля наближення омріяної Перемоги.
![](/media/foto/news/news_20220525_013.jpg)
Захід згуртував онлайн Вінницький, Київський, Львівський, Одеський, Полтавський, Тернопільський та Чернігівський регіони нашої країни, охопивши 12 закладів вищої та фахової передвищої освіти, понад 50 учасників.
![](/media/foto/news/news_20220525_014.jpg)
До уваги учасників конференції були представлені виступи з актуальних питань щодо сучасної української освіти в умовах війни: хронологія ранніх етапів вищої освіти в Україні, переваги та недоліки застосування елементів дистанційного навчання в освітньому процесі, зміни в освіті у найближчому майбутньому, дослідження застосування можливостей штучного інтелекту, ринок землі в Україні в сучасних умовах, компетентнісний підхід при вивченні облікових дисциплін, перевезення вантажів автомобільним транспортом під час воєнного стану, обґрунтування якісних та агрономічних показників до смугового обробітку ґрунту, методика подолання дефіциту фізичних навантажень в умовах дистанційного навчання тощо.
![](/media/foto/news/news_20220525_016.jpg)
Проведений захід став простором для обміну думками щодо впливу педагогічних традицій на формування особистості та виховання громадянина України; державної підтримки аграрного сектору в умовах війни; дистанційної мовної освіти у підготовці фахового молодшого бакалавра; вдосконаленні якості освітнього процесу в закладах фахової передвищої освіти; якісного обробітку ґрунту за технологіями mini-till, no-till або strip-till; інноваційного розвитку фінансового ринку; організації бухгалтерського обліку на підприємствах малого бізнесу; технології теплозабезпечення енергоефективних будинків із використанням геліоогороджень; захисту інформаційного простору України в умовах інформаційного суспільства; електронного інформаційного простору як об’єкту правового захисту в умовах війни; еволюційних процесів у програмуванні тощо.
![](/media/foto/news/news_20220525_018.jpg)
Усі доповіді учасників вирізнялися актуальністю, перспективністю, емоційністю та змістовністю.
Бажаємо учасникам конференції натхнення, подальших творчих і наукових досягнень!
Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20220525_020.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_022.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_024.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_026.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_028.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_030.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_032.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_034.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_036.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_038.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_040.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_042.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_044.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_046.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_048.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_050.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_052.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_054.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_056.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_058.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_060.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_062.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_064.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_066.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220525_068.jpg)