ТРЕНІНГ НА АДАПТАЦІЮ ПЕРШОКУРСНИКІВ

       Проблема адаптації студентів першого курсу є актуальним питанням навчальних закладів освіти. Адаптація студентів – досить складний і тривалий процес, який триває протягом усіх років навчання у коледжі, проте  найбільш важливим і проблематичним періодом є період навчання на першому курсі.
       Вступ до коледжу визначається зміною умов життєдіяльності студентів, призводить до руйнування вироблених раніше звичок, навичок, ціннісних орієнтацій колишніх учнів, часткової або повної втрати взаємин з колишніми однокласниками і багато іншого.

       У рамках адаптаційної програми для першокурсників у коледжі зазвичай проводилися різноманітні заходи, які були направлені на полегшення засвоєння ними нових умов навчання та проживання. На жаль, враховуючи умови сьогодення, екскурсії, походи в кіно, виїзди на природу та ряд інших заходів зняті з програми. Але в період між онлайн та офлайн навчанням був проведений дводенний  тренінг «Я – вчора, Я- сьогодні», у якому брали участь студенти груп ОН221 та АН221. Використані вправи: «Я-послання», «Асоціації», «Вільний стілець», «Колективна поема», «Подарунок», «Мої очікування».  Під час роботи були використані метафоричні картки, які  додали ефективності в розкритті  особистісних рис.
       Студенти проявляли активність, зацікавленість і виявили бажання надалі продовжувати цю роботу.
Савченко Ірина, практичний психолог

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

 
 

111 111 111 111 111