Як часто ви читаєте? Ні, не новини і статті в інтернеті, а книжки. Чи входить читання до вашої щоденної програмі? Якщо ні, то змушені вам повідомити, що ви багато втрачаєте, як в інтелектуальному, так і в духовному плані. Читання, зокрема художньої літератури, стимулює роботу мозку, знижує стрес, поповнює наші знання та розширює словниковий запас, поліпшує пам’ять, посилює концентрацію уваги, заспокоює.
![](/media/foto/news/news_20220930_007.jpg)
З метою популяризації художньої літератури та заохочення до читання 30 вересня, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, бібліотека коледжу провела вікторину «Відгадай книгу». Для заходу були відібрані відомі твори як української, так і світової літератури. Відвідувачі мали обрати одну із запропонованих книг та за підказками на зворотному боці відгадати назву та автора твору. Для підказок були використані картинки, вислови з творів та асоціативні описи.
![](/media/foto/news/news_20220930_013.jpg)
І студенти, і викладачі продемонстрували відмінні знання з художньої літератури. Дякуємо усім, хто долучився до участі у заході.
Ірина Скальницька, провідний бібліотекар
![](/media/foto/news/news_20220930_009.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220930_011.jpg)
![](/media/foto/news/news_20220930_012.jpg)