Досить незвично, але надзвичайно корисно та пізнавально провели свій вихідний день студенти 4 курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» групи КН191. Хлопці разом з класним керівником групи Ольгою Орел зробили окопні свічки, щоб нашим захисникам було світліше і тепліше холодними й темними ночами.
Окопні свічки можуть освітити або обігріти невелике приміщення. Їх можна використовувати для розігріву води чи їжі, або підсушити одяг. Горить така свічка від двох до восьми годин.
![](/media/foto/news/news_20221107_004.jpg)
Цікаві історії на свіжому повітрі та спільна робота зробили спільну працю досить продуктивною. Протягом 5-ти годин було виготовлено 24 свічки і зроблено ще 14 заготовок для майбутніх.
![](/media/foto/news/news_20221107_008.jpg)
Ми з вдячністю згадували нашого мужнього Захисника, студента групи Забелу Миколу, який ще на початку повномасштабного вторгнення в Україну вступив до лав ЗСУ і зараз одужує після отриманої мінно-вибухової травми. Хочемо побажати нашому одногрупнику і товаришу якнайшвидшого повного одужання і повернення до мирного життя!
![](/media/foto/news/news_20221107_007.jpg)
Всі виготовлені окопні свічки та особисто зв’язані шкарпетки були передані волонтерам Ніжинської церкви ЄХБ № 3 «Дім молитви», які надали необхідні матеріали та сировину для виготовлення свічок. Вже в середу буде зібраний вантаж, який вирушить до Захисників і Захисниць України.
Ми всі разом працюємо над тим, щоб пришвидшити нашу Перемогу!
Слава нашим Воїнам, слава нашим Героям, слава нашій Україні!
Ольга Орел,
класний керівник групи КН191
![](/media/foto/news/news_20221107_010.jpg)
![](/media/foto/news/news_20221107_012.jpg)
![](/media/foto/news/news_20221107_014.jpg)