В листопаді вся країна, весь український народ відзначає День працівників сільського господарства.
Аграрна галузь для української держави завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни.
Сьогодні, 18 листопада, у Ніжинському фаховому коледжі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулося відзначення співробітників коледжу з нагоди Дня працівників сільського господарства.
З вітальним словом і щирими побажаннями до присутніх звернулася директор коледжу Олена Литовченко, яка вручила грамоти та подяки за сумлінну роботу, відповідальне ставлення до посадових обов’язків, зміцнення матеріально-технічної бази коледжу та з нагоди Дня працівників сільського господарства.
![](/media/foto/news/news_20221118_022.jpg)
З професійним святом співробітників коледжу також привітав голова профспілкового комітету Петро Дейкун, доповнивши відзнаки грошовими винагородами.
![](/media/foto/news/news_20221118_030.jpg)
Колектив ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України» щиро вітає колег із Днем працівників сільського господарства! Бажаємо, щоб ваше життя було світлим і сонячним, а цілеспрямованість та енергійність допомагали у досягненні нових висот! Дякуємо вам за нелегку, але таку потрібну всім нам працю! Миру, благополуччя, щастя та злагоди!
Ковтун Ганна,
культорганізатор коледжу
![](/media/foto/news/news_20221118_024.jpg)
![](/media/foto/news/news_20221118_026.jpg)
![](/media/foto/news/news_20221118_028.jpg)
![](/media/foto/news/news_20221118_032.jpg)
![](/media/foto/news/news_20221118_034.jpg)
![](/media/foto/news/news_20221118_036.jpg)